UA-118373460-1 tag: tag: tag: tag:

Jak zapisać się na warsztat?

Wyślij nam maila z formularza poniżej

Wysyłając nam wiadomość zgadzasz się z naszą polityką prywatności (do wglądu pod tym linkiem: https://warsztatyteatralne.eu/polityka-prywatnosci-2) oraz wyrażasz zgodę na przesyłanie na niżej podanego maila newslettera od nas

Jak przygotować się na warsztat?

Zobacz Monster oraz Filipa, zabierz ze sobą długopis i notatnik, będziemy dużo pisać. 

I fajnie. Do zobaczenia

Imię

Nazwisko

Twój e-mail:
Będziesz na miejscu czy online? Jak masz ochotę, napisz kilka słów o sobie
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dzień Otwarty TECHNIKI CHUBBUCK


11 kwietnia 18.45 ul. Mokotowska 24, Warszawa oraz Platforma ZOOM

 

Aktorzy, reżyserzy, scenarzyści, studenci sztuk filmowych i teatralnych, chodźcie na darmowy warsztat Techniki Ivany Chubbuck.

Będziemy mówić sobie o tym na czym polega metoda, spróbujemy też odpowiedziec sobie na pytania jakie role chcemy tworzyć, jaką motywację mamy do tego. Pokusimy się również o analizę postaci z dwóch głośnych filmów. I cieszę się, że będziemy mogli sobie porozmawiać o Monster (reż. Patty Jenkins), dlatego, że większość twórców w Polsce nie słyszała o Technice Chubbuck, a właśnie Charlize Theron została przygotowana do roli Aileen w Monster przez Ivanę Chubbuck jej metodą i w 2004 roku za tę rolę otrzymała Oscara.

Cieszę się również, że porozmawiamy sobie również o wspaniałym Filipie (reż. Michał Kwieciński). Będziecie mogli podczas warsztatu dowiedzieć się w jaki sposób tworzymy role Chubbuckiem oraz jak je tworzymy, by były na wskroś ludzkie, dynamiczne, oparte na silnej pracy wewnętrznej i motywacji przenoszącej góry.Nazywam się Marcin Zarzeczny, jestem akredytowanym coach'em Chubbuck, uczniem Ivany Chubbuck-twórczyni Techniki i już się cieszę na nasze spotkanie.

Chodźcie, fajnie jest