UA-118373460-1 tag: tag: tag: tag:

WARSZAWA CHUBBUCK dwumiesięczny z możliwością kontynuacji od września/ Cel główny/Cel w scenie/Substytut/Tematy i minicele/Inner objects/

start 6 maja '24/ poniedziałki 17-21.oo/ 8 warsztatów 

zapisy do 26 kwietnia || 1200zł zł do 10 IV w przedsprzedaży//

1300zł od 11 IV do 26 IV/ studenci aktorstwa mają 50zł zniżki//

udział jako obserwator/ka 500zł//

Studio Mana// 10 miejsc/ warsztaty aktorskie ruszą przy minimalnej ilości sześciu osób

Coaching aktorski prowadzi Marcin Zarzeczny 

jedyny licencjonowany nauczyciel Techniki Chubbuck na Polskę, Czechy i Słowację, uczeń Ivany Chubbuck wykształcony w jej Chubbuck Studio Los Angeles. Też aktor teatralny i filmowy, teatrolog, instruktor teatralny, absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie, Państwowego Studium Aktorskiego przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie oraz Studium Muzycznego I stopnia w Kraśniku. Uczestnik masterclass Gary'ego Condes'a 'Scene study'/Londyn. 2 latach 2015-2019 aktor etatowy w Teatrze Polskim w Szczecinie, współpracował z warszawskim Teatrem Komedia oraz Krakowskim Teatrem Komedia, Jaracza w Olsztynie, Dramatycznym w Wałbrzychu, Ludowym w Krakowie oraz warszawskimi: Capitol, Na Woli, Wytwórnia oraz Laboratorium Dramatu. Autor głośnego monodramu pt. "Zwierzenia bezrobotnego aktora" wystawionego ponad sto razy w Polsce, Indiach, Niemczech, Islandii i Iranie. Jego teksty publikowane były w amerykańskich magazynach literackich, m. in. w Thought Notebook. Pod koniec ub. roku skończył zdjęcia do serialu Out There produkowanego w Wielkiej Brytanii dla ITV, obecnie kończy zdjęcia do drugiego sezonu Klangora/ Canal+. Reprezentowany przez agencję Amazon Artist Management/Londyn/UK oraz Ori Actors Kuby Biskupskiego.

Zapisz się

REZERWACJA MIEJSC

Potwierdzenie rezerwacji następuje po przesłaniu nam wizytówki z numerem telefonu i krótkiej notce o sobie oraz wpłaceniu czesnego w przypadku zajęć stałych w Warszawie, pełnej kwoty w przypadu zajęć dwudniowych na konto:

Centrum Rozwoju Artystycznego Marcin Zarzeczny

mBank 25 1140 2004 0000 3202 7799 5413 z dopiskiem ‘Chubbuck/miasto/miesiąc’

Po dokonaniu przelewu proszę wysłać maila na adres chubbuck@zarzeczny.eu z informacją o rezerwacji miejsca, numerem telefonu oraz max dwuminutową wizytówką.

Bezkosztowa rezygnacja z udziału z warsztatów może odbyć się na :

-2 tygodnie przed rozpoczęciem warsztatów aktorskich.

Rezerwacja obowiązuje trzy dni, w ciągu trzech dni należy zrobić przelew oraz wysłać potwierdzenie. Po trzech dniach, rezerwacja wygasa.

 

Żeby dowiedzieć się czym jest Technika Chubbuck, naciśnij ten przycisk, wrócisz do głównej strony, tam przejdż do Technika Chubbuck-opis

Możesz dołączyć do warsztatów aktorskich Chubbuck przez udział w trzymiesięcznym kursie 6 Kroków, który startuje 18 marca. Wymagane jest wcześniejszy udział we wprowadzeniu do Techniki. Jeśli już uczyłeś/aś się metody i chcesz dołączyć do powtórek pogłębiając kolejne kroki, zapraszam Cię na zajęcia poniedziałkowe. Na powtórki zapisujesz się zawsze tylko na jeden miesiąc. Szczegóły wprowadzeń oraz stałych zajęć poniżej. Ach! 1 lutego dołącz do spotkania z reżyserem 1670 - Kordianem Kądzielą na Platformie ZOOM - zgłoszenia ślij na Chubbuck@zarzeczny.eu.

Ilość miejsc ograniczona.

W razie pytań, pisz, dzwoń. Do zobaczenia w pracy!

Cześć. Nazywam się Marcin Zarzeczny. Współtworzę formy audiowizualne jako aktor i coach aktorski. Wspieram aktorów w rozwoju aktorskim. Inspiruję do czucia i współpracy. Moim zadaniem jest pomóc Ci w zrozumieniu potrzeb postaci oraz w odnalezieniu tych potrzeb w Tobie, mówiąc prościej, znaleźć tę wspólną dla Was część, tak byś mógł, mogła stworzyć wiarygodną postać zgodną ze scenariuszem. Także dynamiczną, która bez względu na przeszkody realizuje swoje potrzeby. W tej podróży będziemy posługiwać się Techniką Ivany Chubbuck. 

Coaching aktorski-nowa grupa start 6 maja 2024

 

WARSZAWA CHUBBUCK CRASH/ Cel główny/Cel w scenie/Substytut// 19-20 kwietnia '24 WYPRZEDANE

10-11 maja '24 ok. 12h warsztatu w godz. 15.30 do ok. 21.30/

zapisy do 1 maja || 470 zł do 22 IV w przedsprzedaży//

550zł od 23 IV/ studenci aktorstwa mają 50zł zniżki - nie obowiązuje przy przedsprzedaży//

udział jako obserwator/ka 250zł//

Studio Mana// 10 miejsc/ warsztaty aktorskie ruszą przy minimalnej ilości sześciu osób

przeznaczony dla aktorów, studentów szkół aktorskich oraz aktorów niezawodowych gotowych na pracę z emocjami*

*aktorzy niezawodowi proszeni są o przygotowanie self-tape z monologiem. Na tej podstawie będziemy rozpatrywać kandydatury. 

Chodźcie, fajnie jest